Wypożyczenie gogli Meta Quest 2

produkt nowy

Wypożyczenie gogli VR Meta Quest 2 w Gdańsku - dostawa w cenie wynajmu: Ujeścisko, Chełm, Morena, Suchanino, Siedlce, Aniołki, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Żabianka, Oliwa (całe lub część obszaru wymienionych dzielnic)

90,00 zł

Dane produktu

Zalecany wiek od 13 lat

Więcej informacji

Gogle Meta Quest 2 to najnowsza generacja urządzeń VR, które zapewnią Ci wciągające doświadczenia wirtualnej rzeczywistości bez konieczności posiadania potężnego komputera czy kabli. Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę magii i przygody do swojego życia, wynajem gogli Meta Quest 2 (wcześniej Oculus Quest 2) jest idealnym rozwiązaniem. To także świetna okazja, aby spróbować wirtualnej rzeczywistości przed podjęciem decyzji o własnym zakupie.

Sprzedawana usługa jest oferowana wyłącznie na terenie miasta Gdańsk i dotyczy oferty wynajmu gogli VR Meta Quest 2 przedstawionej szczegółowo na stronie micorazon.pl

Możliwość wynajmu na 2 pełne dni:
- od piątku do niedzieli - wynajem rozpoczyna się w piątek o godzinie 17:00 i kończy w niedzielę o 17:00. Opłata: 90 zł
- od wtorku do czwartku - wynajem rozpoczyna się we wtorek o godzinie 17:00 i kończy w czwartek o 17:00. Opłata: 80 zł

Odbiór i zwrot gogli możliwy jest w godzinach 14:00-20:00. Dokładny czas odbioru i zwrotu zestawu ustalamy indywidualnie po zaakceptowaniu zamówienia. Zdecyduj również, czy odbierzesz gogle w naszym punkcie (ul. Cedrowa 41 w Gdańsku), czy mamy dostarczyć je do Twojego domu. Możliwość dostawy jest dostępna w wybranym obszarze Gdańska: Ujeścisko, Chełm, Morena, Suchanino, Siedlce, Aniołki, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Żabianka, Oliwa (całe lub część obszaru wymienionych dzielnic). W razie wątpliwości, czy będziemy mogli dostarczyć gogle do Twojego domu skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.

Przy odbiorze gogli podpisujemy umowę. Brak kaucji.

Okulary nie potrzebują żadnego dodatkowego okablowania. Wystarczy kawałek wolnego miejsca w domu np. 2x2 metry. Obsługa jest intuicyjna.

W goglach są zainstalowane m.in. poniższe gry i aplikacje:
- Beat Saber - przecinanie mieczami klocków w rytm muzyki
- Resident Evil 4 - klasyczny survival-horror
- Population: One - strzelanka sieciowa, którą można porównać do Fortnite w świecie VR
- Hyper Dash - strzelanka sieciowa w rywalizacji między drużynami
- Space Pirate Trainer DX - strzelanie w kosmosie do nadlatujących pojazdów
- Bait! - symulator wędkarstwa
- Golf+ - symulator gry w golfa
- Epic Roller Coasters - kolejka górska, w tym z możliwością strzelania w czasie jazdy
- You Tube, Jurassic World, ecosphere, Space Explorers - aplikacje z profesjonalnymi filmami VR

Po złożeniu zamówienia zweryfikujemy adres dostawy i dostępność wybranego terminu. Jeżeli nie będzie przeszkód do zrealizowania usługi zamówienie zmieni status na "Przygotowanie w toku". Gdyby jednak wynajem nie mógł zostać zrealizowany, zamówienie zostanie anulowane, a wpłacona kwota zwrócona w ciągu 7 dni na Twój rachunek bankowy.

Z uwagi na fakt, iż przedmiotem usługi wynajmu sprzętu jest świadczenie, które ze względu na swój charakter nie może być zwrócone, a usługa zostanie wykonana przed upływem 10 dni od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi, nie będzie Tobie przysługiwać prawo odstąpienia od umowy. Oczywiście do momentu rozpoczęcia wynajmu w każdym momencie będziesz mógł zrezygnować z zamówionej usługi.

Opinie

Napisz opinię

Wypożyczenie gogli Meta Quest 2

Wypożyczenie gogli Meta Quest 2

Wypożyczenie gogli VR Meta Quest 2 w Gdańsku - dostawa w cenie wynajmu: Ujeścisko, Chełm, Morena, Suchanino, Siedlce, Aniołki, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Żabianka, Oliwa (całe lub część obszaru wymienionych dzielnic)