Szybkie płatności online

Zachęcamy do dokonywania zapłaty za zamówienia poprzez udostępnione płatności online. Jest to szybki i bezpieczny sposób na opłacenie zamówienia. W większości banków środki są księgowane natychmiastowo, dzięki czemu w ciągu kilku minut po wykonaniu przelewu otrzymujemy informację o dokonanej zapłacie i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl).

Bezpieczne płatności online

Przelew tradycyjny

W przypadku wyboru tej formy płatności, kompletne dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości e-mail, wysyłanej automatycznie po zarejestrowaniu zamówienia w sklepie.

Odbiorca: Micorazon Bartosz Sprengel

Rachunek bankowy: 74 1020 1491 0000 4902 0088 7836 (PKO BP)

Wykonując przelew tradycyjny na konto sklepu prosimy o podanie w tytule numeru zamówienia.


Dzôtczi.pl to miejsce, gdzie znajdziesz unikalne, ręcznie robione ubranka i akcesoria dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz czapki, kominy, opaski i spinki zrobione z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie rzeczy tworzymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy projekt łączy w sobie praktyczny aspekt z niepowtarzalnymi wzorami, dzięki którym Twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowe. Nasze czapki dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek. Odpowiednie nakrycie głowy jest ważne przez cały rok - w zimnych miesiącach chroni przed wychłodzeniem, a latem przed zbyt mocnym działaniem słońca. Dzięki wzorom dopasowanym do gustów naszych pociech będą one chętnie zakładać czapki dla dzieci zawsze, kiedy jest to potrzebne. Sprawdź również nasze kominy dla dziewczynek. Nie tylko ochronią przed wiatrem i chłodem, ale również stanowią świetny dodatek do stroju na każdą okazję.