Sklep Dzôtczi.pl powstał z miłości do dzieci oraz fascynacji polskim folklorem. Znajdziesz u nas ręcznie robione czapki dla dziewczynek i chłopców, opaski, kominy, spinki oraz inne akcesoria dla dzieci w każdym wieku.

Tworzymy rzeczy, które mają być nie tylko użyteczne, ale też wyróżniać Twoje dziecko i sprawiać mu radość. Dobieramy wysokiej jakości materiały, w motywach znanych z popularnych bajek i filmów. Znajdziesz u nas eleganckie wzory pasujące na każdą uroczystość.

Tym co nas wyróżnia jest promowanie produktów opartych o wzory ludowe. Szczególnie kochamy motywy łowickie i kaszubskie. Jesteśmy Krëbanami. Pochodzimy z centrum Zaborów - podregionu południowych Kaszub, będącego częścią Borów Tucholskich. Folklor towarzyszył nam od najmłodszych lat i traktujemy go jako ważny element dziedzictwa kulturowego, który warto i trzeba pielęgnować.

W naszej ofercie aktualnie posiadamy akcesoria w pięknych wzorach kaszubskich i łowickich. Starannie dobieramy materiały i tworzymy z nich rzeczy, które łączą tradycyjne wzory z nowoczesnym wyglądem.

Produkty z naszej oferty mogą być oryginalnym prezentem na chrzciny, roczek, urodziny dziecka i inne okazje.

Zapraszamy i zakupów.

Dzôtczi.pl


Dzôtczi.pl to miejsce, gdzie znajdziesz unikalne, ręcznie robione ubranka i akcesoria dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz czapki, kominy, opaski i spinki zrobione z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie rzeczy tworzymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy projekt łączy w sobie praktyczny aspekt z niepowtarzalnymi wzorami, dzięki którym Twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowe. Nasze czapki dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek. Odpowiednie nakrycie głowy jest ważne przez cały rok - w zimnych miesiącach chroni przed wychłodzeniem, a latem przed zbyt mocnym działaniem słońca. Dzięki wzorom dopasowanym do gustów naszych pociech będą one chętnie zakładać czapki dla dzieci zawsze, kiedy jest to potrzebne. Sprawdź również nasze kominy dla dziewczynek. Nie tylko ochronią przed wiatrem i chłodem, ale również stanowią świetny dodatek do stroju na każdą okazję.