Sklep Dzôtczi.pl powstał z miłości do dzieci oraz fascynacji polskim folklorem. Znajdziesz u nas ręcznie robione czapki dla dziewczynek i chłopców, opaski, kominy, spinki oraz inne akcesoria dla dzieci w każdym wieku.

Tworzymy rzeczy, które mają być nie tylko użyteczne, ale też wyróżniać Twoje dziecko i sprawiać mu radość. Dobieramy wysokiej jakości materiały, w motywach znanych z popularnych bajek i filmów. Znajdziesz u nas eleganckie wzory pasujące na każdą uroczystość.

Tym co nas wyróżnia jest promowanie produktów opartych o wzory ludowe. Szczególnie kochamy motywy łowickie i kaszubskie. Jesteśmy Krëbanami. Pochodzimy z centrum Zaborów - podregionu południowych Kaszub, będącego częścią Borów Tucholskich. Folklor towarzyszył nam od najmłodszych lat i traktujemy go jako ważny element dziedzictwa kulturowego, który warto i trzeba pielęgnować.

W naszej ofercie aktualnie posiadamy akcesoria w pięknych wzorach kaszubskich i łowickich. Starannie dobieramy materiały i tworzymy z nich rzeczy, które łączą tradycyjne wzory z nowoczesnym wyglądem.

Produkty z naszej oferty mogą być oryginalnym prezentem na chrzciny, roczek, urodziny dziecka i inne okazje.

Zapraszamy i zakupów.

Dzôtczi.pl