Dlaczego warto kupować czapki handmade dla dzieci?

 

 

Oryginalne, pomysłowe wzory i motywy na ręcznie robionych czapkach to coś, co pozwala na wyróżnienie Twojego dziecka. Stworzenie wyjątkowej czapki handmade jest ograniczone głównie przez dostępność tkanin - a tych wybór jest ogromny.

 

 

Postacie z bajek, kwiaty, kratki, kropki, paski, motywy folkowe, zwierzęta, abstrakcja - na czapce może się znaleźć wszystko, wiele wzorów i kombinacji kolorystycznych. Możecie wybrać czapkę z ulubionym bohaterem z bajki, postacią ukochanego zwierzątka, a dla najmłodszych wybrać rzecz, która nada się idealnie na sesję fotograficzną.

 

 

Nie musisz wybierać spośród gotowych wyrobów. Jeżeli znajdziesz interesujący Ciebie materiał wystarczy, że podeślesz do nas link do oferty, a my postaramy się go zamówić i uszyć czapkę według Twojego pomysłu.

 

 

Kupowanie ręcznie robionych czapek sprawia, że otrzymujesz produkt unikatowy, stworzony w pojedynczych sztukach, a nie seryjnie.

 

 

Sam materiał jest bardzo ważny - powinien być miły w dotyku, ciepły, oddychający. Dotyczy to czapek na każdą porę roku i dla dziecka w każdym wieku. Kupując czapkę, którą pokocha Twoje dziecko sprawisz, że będzie ono ją chętnie zakładać na każde wyjście z domu.

 

czapki handmade dla dzieci