Ubranka dla dzieci powinny być miękkie i nieuczulające. Nasze produkty w przeważającej większości wykonujemy z dzianiny dresówka pętelka. Wielu osobom może to pojęcie niewiele mówić, dlatego poniżej postaramy się przybliżyć ten materiał.

 

Dzianina dresówka pętelka to dzianina, która na spodniej stronie ma charakterystyczne pętelki. Jest to materiał sprężysty, łatwo się rozciągający, a przy tym wyjątkowo miękki w dotyku. Głównym składnikiem jest bawełna, a więc materiał naturalny, który jest przyjemny dla skóry i przyjazdy dla dzieci i dorosłych. W dresówce jest dodatkowo zawarty elastan. W materiałach, które stosujemy, jest go od 5% do 8%.

 

Zaletą dresówki jest to, że prawie się nie gniecie, co dodatkowo zwiększa komfort jego użytkowania.

 

Dzianina jest przewiewna, lekka (zależnie od gramatury), łatwa do pielęgnacji.

 

Dresówka pętelka bardzo dobrze sprawdza się w akcesoriach, które szyjemy. Dzięki niej czapki, opaski, chusty i kominy są rozciągliwe, a to sprawia, że łatwiej dopasować rozmiar do obwody głowy - która powoli, ale rośnie wraz z wiekiem dziecka.

 

dresówka pętelka


Dzôtczi.pl to miejsce, gdzie znajdziesz unikalne, ręcznie robione ubranka i akcesoria dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz czapki, kominy, opaski i spinki zrobione z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie rzeczy tworzymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy projekt łączy w sobie praktyczny aspekt z niepowtarzalnymi wzorami, dzięki którym Twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowe. Nasze czapki dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek. Odpowiednie nakrycie głowy jest ważne przez cały rok - w zimnych miesiącach chroni przed wychłodzeniem, a latem przed zbyt mocnym działaniem słońca. Dzięki wzorom dopasowanym do gustów naszych pociech będą one chętnie zakładać czapki dla dzieci zawsze, kiedy jest to potrzebne. Sprawdź również nasze kominy dla dziewczynek. Nie tylko ochronią przed wiatrem i chłodem, ale również stanowią świetny dodatek do stroju na każdą okazję.